Žmogaus teisių grimasos LRS žmogaus teisių komitete

2010 03 31 LRS žmogaus teisių komitetas išklausė Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos 2009 m. veiklos ataskaitą  ir svarstė vartotojų apgaudinėjimo klausimus TV loterijų transliavimo metu. Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria vartotojai šioje srityje – nepageidaujamų žinučių apie loterijas siuntimas, kai vartotojai patys už jas turi susimokėti, galimybių atsisakyti minėtų žinučių nesudarymas, o ir pačių žinučių be vartotojo sutikimo siuntinėjimas.

Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Arminas Lydeka nesudarė galimybių pasisakyti nevyriausybinėms organizacijoms nei apie vartotojų apsaugą Lietuvoje, nei apie TV loterijas. Buvo klausomasi tik valstybės institucijų atstovų. Toks pirmininko elgesys pademonstravo požiūrį į kitą nuomonę, nes vartotojų organizacijos labai kritiškai žiūri į valstybės vykdomą vartotojų apsaugą. Ką gi, komitetas parodė savo tikrąjį veidą.

2 komentarai

  1. elona

    Seimo reitingas labai žemas. Tai ko norite, kad Seimas nagrinėtų problemas, kurias keliate. Geriau jau jie padės saviems, kad suformuoti teigiamą valstybinės vartotojų apsaugos ivaizdį.

    Atsakyti
  2. wana

    Turetu Zmogaus teisiu komitatas pats prasyti informacijos, o ne padeti valstybes institucijoms ginti savo pozicijas. Ko noreti is ju.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *