Kvietimas vilniečiams: tapkite Sąžiningos prekybos judėjimo savanoriais!

Lietuvos vartotojų institutas kviečia aktyvius vilniečius tapti Sąžiningos prekybos judėjimo savanoriais.

Sąžiningos prekybos judėjimas (angl. „Fair Trade“) padeda spręsti besivystančiose šalyse įsisenėjusias problemas – per mažą atlygį už darbą ir prekes, nesaugias darbo sąlygas, vaikų išnaudojimą. Ieškome aktyvių savanorių, kurie norėtų prisidėti Sąžiningos prekybos idėjų sklaidos Lietuvoje.

Spalio 28–29 d. organizuojame kelias animacinių filmų apie Sąžiningą prekybą peržiūras, kurios vyks ledų ir kokteilių bare „Dione“ (Pilies g. 16, Vilnius).

Lapkričio 6–8 d. Litexpo (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyksiančioje Baltijos maisto ir gėrimų mugėje turėsime Sąžiningos prekybos stendą, kuriame bendrausime su mugės lankytojais, vyks Sąžiningos prekybos kavos ir saldumynų degustacijos, bus žaidžiami žaidimai ir dalinami prizai.

Jei tu…
• Esi 16–30 metų amžiaus;
• Nebijai užkalbinti nepažįstamų žmonių ir pats būti užkalbintas;
• Nori daugiau sužinoti apie Sąžiningos prekybos judėjimą ir padėti sužinoti kitiems.
…prisijunk prie mūsų!

FT_supermenas

Norinčius savanoriauti animacinių filmų peržiūrose kviečiame registruotis el. paštu: tomas@vartotojai.lt iki spalio 27 d.

Norinčius savanoriauti BAF mugėje kviečiame registruotis el. paštu: tomas@vartotojai.lt iki spalio 31 d.

Dėmesio: registruodamiesi nurodykite savo vardą ir pavardę, kontaktinius duomenis (el. paštas ir tel. numeris) ir trumpai pristatyti savo savanorystės patirtį.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *