Elektroninės parduotuvės: prekių grąžinimas

Paskutiniu metu sulaukiame daug klausimų dėl prekių grąžinimo, kai jos perkamos elektroninėse parduotuvėse. Kitą savaitę paskelbsime savo svetainėje išsamesnį straipsnį. Atsižvelgiant į tai, kad vartotojas elektroninėse parduotuvėse, negali apžiūrėti daikto, susipažinti su jo savybėmis, o dažnai internete jis atrodo visai kitaip, yra suteikta teisė grąžinti nusipirktą prekę per 7 darbo dienas. Prekė neturi būti nešiota, sugadinta ar praradusi prekinę išvaizdą. Kai kurios prekės negali būti grąžintos, jeigu yra pažeista jų pakuotė. Taip pat vartotojas turi teisę grąžinti ir keisti prekes pagal kitus teisės aktus, jeigu jos yra nekokybiškos ar net kokybiškos.

Kalbant apie prekių pirkimą internetu – dar vienas labai svarbus aspektas Lietuvoje – už prekių grąžinimą , kai vartotojas nusprendžia grąžinti prekę per 7 darbo dienas, turi sumokėti pardavėjas. 

4 komentarai

  1. simonas

    Gerbiamijei, ka Jus cia rasinejate. Taigi, iseina taip, kad didziule rizika prekiauti internete. Nes ne tik preke grazinti gali, bet dar reikia sumoketi pinigus uz grazinima. Nusigyvenome.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *